Shinobis PBF

Stań się najlepszym Shinobi!

Ogłoszenie

Shinobis PBF zaprasza do Gry!

#1 2011-05-01 10:03:12

 Olamik48

Administrator

Zarejestrowany: 2011-04-30
Posty: 15
Punktów :   

KP Olamik

Imię: Ola
Nazwisko(jeżeli jesteś w klanie podaj danego klanu): Uchicha
Wiek: 11
Historia:
Urodzona w Konoha... Żyła spokojnie , ale do czasu... oto właśnie jej historia:
Urodziłam się w konoha-gakure , czyli w wiosce tak zwanego liścia. Żyłam nieco na Wchodzie od wioski , z resztą tam gdzie były domy klanu Uchicha. Żyło się tam spokojnie i zawsze było nam dobrze. W razie jakiś zamieszań wkraczała Policja Uchicha i często była tego świadkiem. Byłam bardzo wesoła , niestety z czasem w naszym klanie pogarszało się , co zmusiło mnie do jak najszybszego opanowania Sharingan. Uczyłam się i uczyłam , jednak nigdy nie mogłam opanować go do końca. Miałam tylko jedną łezkę... Wkrótce nasz klan się cały zawalił ,a to tylko przez to że pewien mędrzec zastraszył naszych Klanowiczów i zaczął atakować całą wioskę. Był bardzo potężny , jednak pomagało mu dwójka Shinobi z Sumo-Kagure. On też był z tamtej wioski. Postanowiłam ich odnaleźć i zniszczyć , jednak najpierw muszę się podszkolić , właśnie dlatego postanowiłam iśc do Akademii Ninja. Dobrze się uczyłam jednak nie do końca. Zawsze miałam z czymś trudności - W końcu byłam samotna , bez niekogo... Mimo tego wiedziałam że mi się uda!
Kekkei Genkai(jeżeli jesteś w klanie który ma KG): Sharingan


http://img692.imageshack.us/img692/302/shinobis.png

Offline

 

#2 2011-05-02 17:00:53

Sabaku

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-05-01
Posty: 2
Punktów :   

Re: KP Olamik

Ola Uchicha

Historia OK, a zważając na to, iż należysz do jakże potężnego klanu zostajesz od razu geninem. Twoje umiejętności przewyższają trochę Twoją rangę, ale nadal do chunina troszkę Ci brakuje...

Offline

 

#3 2011-05-03 09:23:08

 Olamik48

Administrator

Zarejestrowany: 2011-04-30
Posty: 15
Punktów :   

Re: KP Olamik

A jakieś Bonusy?
Czy nie?


http://img692.imageshack.us/img692/302/shinobis.png

Offline

 

#4 2011-05-03 10:11:28

Sabaku

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-05-01
Posty: 2
Punktów :   

Re: KP Olamik

Bonusy powiadasz... Przykro mi, ale należysz do tych słabszych z Twojego klanu, więc jedyne co mogę Ci zagwarantować to sharingan z 1 łezką, która kontrolujesz na 100 %. I masz +1 do obrony.

Ostatnio edytowany przez Sabaku (2011-05-03 14:53:55)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.andrzeje.pun.pl www.gryy.pun.pl www.radzymincentrumpark.pun.pl www.schwarzwald.pun.pl www.selora.pun.pl